ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

dr Mariusz Mieszkowski

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Ukończył studia na kierunku „Kosmetologia Dla Lekarzy” oraz liczne praktyczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez czynny udział w kongresach oraz szkoleniach specjalizacyjnych z medycyny estetycznej.


dr Jacek Nita

Specjalista ginekologii i położnictwa

Lekarz z ponad 30 letnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz współzałożycielem i członkiem władz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP).
Autor wielu publikacji naukowych. Prowadził wiele szkoleń z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych są zabiegi endoskopowe oraz uroginekologia, a od ponad 10 lat zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej. Aktywny uczestnik wielu szkoleń z zakresu ginekologii estetycznej.


dr  Ewa Piekarczyk

Specjalista dermatologii i wenerologii

Studia medyczne ukończyła na II wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 1993r.
Posiada wieloletnią praktykę lekarską dotycząca pracy w warunkach oddziału szpitalnego oraz ambulatorium. Doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badania dermoskopowego oraz wideodermoskopowego. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak peelingi medyczne oraz mezoterapie. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w kongresach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej.


dr Michał Dębiński

Lekarz ortopeda

Pracuje na co dzień w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Wykonuje USG narządu ruchu,  zajmuje się chirurgicznym oraz zachowawczym leczeniem schorzeń  i urazów narządu ruchu z wykorzystaniem małoinwazyjnych zabiegów pod kontrolą USG.
Pasjonat medycyny regeneracyjnej oraz bioortopedii. Wykazuje szczególne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia regeneracyjnego w ortopedii z użyciem m.in. osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych.
Uczestnik polskich i zagranicznych szkoleń oraz kongresów związanych z dziedziną ortopedii i traumatologii oraz ortopedii regeneracyjnej.


dr Tomasz Sasinowski

Lekarz ortopeda

Pracuje na co dzień w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Certyfikowany trener personalny FMS (Functional Movement Systems) oraz konsultant programu LEAP (Lifestyle Eating And Performance). Pasjonat medycyny anti-aging oraz leczenia dietą. Stosujący holistyczne podejście do pacjenta w prewencji i leczeniu wielu dolegliwości.
Obecnie w trakcie studiów doktoranckich bada zastosowanie diety niwelującej subkliniczne stany zapalne w leczeniu bólu kręgosłupa oraz stawów kolanowych.
Wykonuje USG narządu ruchu. Wykonuje i konsultuje wyniki testów MRT.


dr Wojciech Iskra

Chirurg

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ze specjalizacją w zakresie Chirurgii Ogólnej. Pracuje jako Starszy Asystent na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu.


mgr Patryk Żyszczyński

Dietetyk

Absolwent Uniwersytetu przyrodniczego w Lublinie. Studia licencjackie ukończył na kierunku Dietetyka, zaś magisterskie na kierunku Żywienia Człowieka i Dietetyki. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie zawodowe pracując zarówno w placówkach NFZ, prywatnych gabinetach dietetycznych, klubach fitness oraz prowadząc terapie on-line. Współpracując z pacjentami stara się wyrobić u nich nawyki zdrowego i racjonalnego żywienia.

Pozostaw kontakt - oddzwonimy

Wyślij