ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Dr Aleksandra Zacharska
lekarz dentysta / kosmetolog

Specjalizuje się w medycynie estetycznej, łącząc precyzję medyczną z artystycznym podejściem. Jest absolwentką Stomatologii na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym oraz Kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, wyposażoną w unikatowe połączenie wiedzy medycznej z estetycznym wyczuciem. Stawia na holistyczne podejście do piękna i zdrowia. Jako członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, stale poszerza swój zakres wiedzy na licznych szkoleniach i sympozjach naukowych, dzięki czemu jest zawsze na bieżąco z wszelkimi innowacjami w branży. Specjalizuje się w różnorodnych zabiegach, takich jak iniekcje toksyny botulinowej, wypełniacze ze szczególnym uwzględnieniem ust i ich okolic, mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe oraz peelingi chemiczne, zawsze kładąc nacisk na naturalny wygląd pacjentów. Jej filozofia opiera się na eksponowaniu indywidualnych cech przy zachowaniu witruwańskiej harmonii i równowagi, co przekłada się na jednocześnie subtelne i imponujące rezultaty. Doktor Zacharska zapewnia spersonalizowaną opiekę, wykazując się profesjonalizmem, wiedzą i szacunkiem dla aspektu artystycznego medycyny estetycznej. Jej celem jest nie tylko poprawa wyglądu pacjentów, lecz również wzmocnienie ich indywidualnych cech i pomaganie im w osiągnięciu pewności siebie.

 


 

ginekologia radom prywatnie - dr Jacek Nita
dr Jacek Nita

Specjalista ginekologii i położnictwa

Lekarz z ponad 30 letnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz współzałożycielem i członkiem władz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP).
Autor wielu publikacji naukowych. Prowadził wiele szkoleń z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych są zabiegi endoskopowe oraz uroginekologia, a od ponad 10 lat zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej. Aktywny uczestnik wielu szkoleń z zakresu ginekologii estetycznej.

 

 


 

ortopeda radom - dr Michał Dębińskidr Michał Dębiński

Lekarz ortopeda

Pracuje na co dzień w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Wykonuje USG narządu ruchu,  zajmuje się chirurgicznym oraz zachowawczym leczeniem schorzeń  i urazów narządu ruchu z wykorzystaniem małoinwazyjnych zabiegów pod kontrolą USG.
Pasjonat medycyny regeneracyjnej oraz bioortopedii. Wykazuje szczególne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia regeneracyjnego w ortopedii z użyciem m.in. osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych.
Uczestnik polskich i zagranicznych szkoleń oraz kongresów związanych z dziedziną ortopedii i traumatologii oraz ortopedii regeneracyjnej.

 

 

 


dr Dorota Urbankiewicz

lekarz dermatolog, wenerolog i trycholog

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza poprzez liczne uczestnictwo w szkoleniach, kursach i konferencjach dermatologicznych. Przeprowadza badania skóry głowy i włosów poprzez badanie wideo trychologiczne. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak mezoterapie osoczem bogatpłytkowym oraz koktajle witaminowe. Zajmuję się również laseroterapią cery naczynkowej oraz redukcją i likwidacją rumienia.


dietetyk radom - mgr Patryk Żyszczyńskimgr Patryk Żyszczyński

Dietetyk

Absolwent Uniwersytetu przyrodniczego w Lublinie. Studia licencjackie ukończył na kierunku Dietetyka, zaś magisterskie na kierunku Żywienia Człowieka i Dietetyki. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie zawodowe pracując zarówno w placówkach NFZ, prywatnych gabinetach dietetycznych, klubach fitness oraz prowadząc terapie on-line. Współpracując z pacjentami stara się wyrobić u nich nawyki zdrowego i racjonalnego żywienia.

Pozostaw kontakt - oddzwonimy

Wyślij