ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Dr Mateusz Tyniec

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie specjalizacji z
Otorynolaryngologii. W 2018 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu Medycyny
Estetycznej dla lekarzy. Jest certyfikowanym lekarzem Polskiego Towarzystwa Badań
nad Otyłością (PTBO). Uczestnik licznych konferencji, posiedzeń szkoleniowo-naukowych
oraz autor kilku prac naukowych.

 

 

 


ginekologia radom prywatnie - dr Jacek Nita
dr Jacek Nita

Specjalista ginekologii i położnictwa

Lekarz z ponad 30 letnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz współzałożycielem i członkiem władz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP).
Autor wielu publikacji naukowych. Prowadził wiele szkoleń z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych są zabiegi endoskopowe oraz uroginekologia, a od ponad 10 lat zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej. Aktywny uczestnik wielu szkoleń z zakresu ginekologii estetycznej.

 

 


 

ortopeda radom - dr Michał Dębińskidr Michał Dębiński

Lekarz ortopeda

Pracuje na co dzień w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Wykonuje USG narządu ruchu,  zajmuje się chirurgicznym oraz zachowawczym leczeniem schorzeń  i urazów narządu ruchu z wykorzystaniem małoinwazyjnych zabiegów pod kontrolą USG.
Pasjonat medycyny regeneracyjnej oraz bioortopedii. Wykazuje szczególne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia regeneracyjnego w ortopedii z użyciem m.in. osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych.
Uczestnik polskich i zagranicznych szkoleń oraz kongresów związanych z dziedziną ortopedii i traumatologii oraz ortopedii regeneracyjnej.

 

 

 


dr Dorota Urbankiewicz

lekarz dermatolog, wenerolog i trycholog

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza poprzez liczne uczestnictwo w szkoleniach, kursach i konferencjach dermatologicznych. Przeprowadza badania skóry głowy i włosów poprzez badanie wideo trychologiczne. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak mezoterapie osoczem bogatpłytkowym oraz koktajle witaminowe. Zajmuję się również laseroterapią cery naczynkowej oraz redukcją i likwidacją rumienia.


dietetyk radom - mgr Patryk Żyszczyńskimgr Patryk Żyszczyński

Dietetyk

Absolwent Uniwersytetu przyrodniczego w Lublinie. Studia licencjackie ukończył na kierunku Dietetyka, zaś magisterskie na kierunku Żywienia Człowieka i Dietetyki. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie zawodowe pracując zarówno w placówkach NFZ, prywatnych gabinetach dietetycznych, klubach fitness oraz prowadząc terapie on-line. Współpracując z pacjentami stara się wyrobić u nich nawyki zdrowego i racjonalnego żywienia.

Pozostaw kontakt - oddzwonimy

Wyślij