PROMOCJE

Bądź piękna na lato! Zachęcamy do skorzystania z czerwcowej promocji – oferujemy darmowe konsultacje oraz 10% na zabiegi medycyny estetycznej. Zapraszamy w sobotę 5 i 19 czerwca.

 
 
 
 
 
 
 

Kup w prezencie bliskiej osobie voucher do naszego dietetyka mgr Patryka Żyszczyńskiego!
Zakup na miejscu w Klinice AntiAging ul. Olsztyńska 33a w Radomiu w godz. 8.00-19.00 lub przelewem.
Kom. 608 508 006. Zapraszamy

 

Zapraszamy na naszej Kliniki na zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Przy wykupie pakietu zabiegów resurfacingu, możliwość uzyskania rabatu. Laser frakcyjny jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii w celu intensywnej regeneracji skóry.

Efektem działania jest odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidacja blizn, rozstępów, rozszerzonych porów i różnego rodzaju przebarwień.

W okresie wiosna-lato polecamy zabiegi na obszary, które nie będą eksponowane na słońce np. na blizny i rozstępy. W zależności od stanu skóry, zalecane są 2-4 zabiegi co 6 tygodni.

 

 


Rabat na zabiegi medycyny estetycznej w czerwcu to 10%.

Darmowe konsultacje

FB Centrum Medyczne „Olsztyńska”

Najbliższe terminy: 5 i 19 czerwca

 


Zabiegi HIFU

Zadbaj o swoje ciało i skorzystaj z nowych, promocyjnych cen na zabiegi HIFU – zogniskowaną falą ultradźwiękową.  HIFU zyskał sławę jako nieoperacyjny lifting twarzy. W efektowny sposób „bez skalpela” wyszczupli i wymodeluje również Twoją sylwetkę. Rezultaty zabiegów HIFU są natychmiastowe, długotrwałe i bez okresu rekonwalescencji. Technologia HIFU gwarantuje min.: redukcję zmarszczek twarzy, ujędrnienie skóry, poprawę kolorytu skóry, lifting szyi i dekoltu, lifting tzw. podwójnego podbródka, ujędrnienie brzucha, ud, pośladków oraz piersi.

Więcej szczegółów na temat zabiegów HIFU znajdziesz pod linkiem:
http://antiagingklinika.pl/badanie/lifting-ultradzwiekowy-hifu/

Pozostaw kontakt - oddzwonimy

Wyślij